Historie Klanů

22. února 2017 v 7:11 | Whitewing
Historie klanů
kočky
tlapky
Před mnoha měsíce, les byl poušť, divoký územím. Kočky přišel do lesa, zapojováni do měkkých rustlings malých tvorů, stíny pod vodou, a náhlý rozruch křídel ptáků v korunách stromů. Kočky žili v malých skupinách, ale ne klany a nebyly zjištěny žádné hranice stanovené dolů. Kočky bojoval neustále obávají, že kořist mohl vyběhnout a že jejich překrývající území byla ohrožena. Bylo to nezákonný, krvavý čas do lesa, a mnoho koček zemřel.

Jednou v noci, když měsíc byl plný, kočky dohodli na schůzce na mýtině v lese, obklopená čtyřmi velkými duby. Strašlivá bitva následovala a brzy zem byla mokrá s rozlitou krev.

Mnoho koček zemřel v noci. Když se probudila, kteří přežili, všude kolem nich viděli duchové jejich příbuzní zavražděného, už ne roztrhaný a zkrvavený, ale zářící jako padlých hvězd. Ti, kdo přežili choulili na zemi, a jak duchové mluvil, viděli strašlivé vize budoucnosti. Věděli, že boje musí skončit.

"Spojte nebo zemřít," řekl duchy. Čtyři kočky - stín, River, Wind a Thunder - vystoupil s tvrzením, že by jednotlivě sjednotit les s jejich silné stránky. Duchové zabitého rodu znovu promluvil, "Les je dostatečně velká, aby nasytit všechny své rodiny a mnoho dalších. Můžete si musí každý najít jiné kočky, jako jste vy, vyberte si dům v lese, a stanovit hranice." V té chvíli měsíc zlomil bez mraků, odhalovat kruh hvězdné ducha koček kolem okraje mýtiny - StarClan. Bílý tom duch kočka udělal krok vpřed. "Pokud to uděláte," řekl meowed, "my ti odplatí s osmi a více životů, takže můžete vést své klany pro mnoho měsíců přijít." StarClan slíbil hlídat klanů z Silverpelt, přeplněném cestu hvězdy, která se přehnala přes noční oblohy, a navštívit vůdce klanu ve svých snech a vést je na jejich cestách. Duchem kočky prohlásil, že všechny čtyři Klany bude scházet úplňku jednou za měsíc u čtyř velkých dubů na noc příměří.

Thunder River, větru a stín byl prohlášen válečníky Duchem-kočky. "Od této chvíle budete žít podle bojovníka kódem. Vaše srdce bude naplněn odvahou a šlechtou, a pokud je třeba bojovat, bude to ne pro chamtivosti, ale i pro čest a spravedlnost." A tak věk válečnických klanů začal - ShadowClan, RiverClan, WindClan a ThunderClan.

Nebylo vždy mír mezi klany, ale to se dalo čekat - kočky se rodí s drápy a zuby z nějakého důvodu.Přesto, jak dlouho jak oni žili podle bojovníka kódu, jejich padlí předkové by nad nimi bdít a vést
je přes jejich životy.
WhitewindJe na prachy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | 22. února 2017 v 14:38 | Reagovat

Ahojda! Tvůj blog je zajímavý, ale pro příště už prosím nepřekládej v google translate, ju?

2 warriorscats10 warriorscats10 | 22. února 2017 v 19:32 | Reagovat

Jsme 4!A pardon proč některá z nás nemá překládát v google překladači?

3 Gepardí hvězda Gepardí hvězda | E-mail | Web | 31. března 2017 v 18:46 | Reagovat

[2]: Protože google překladač nepředkládá věty a ani slova ve správních pádech. Blbě přeložené.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama